Zastosowanie słupków wielofunkcyjnych

Wraz z wybuchem pandemii koronawirusa w różnych budynkach użyteczności publicznej pojawiła się potrzeba dezynfekcji rąk. Niektóre firmy zdecydowały się na to, by ustawić płyn czy żel na stoliczku czy parapecie, a inne wolały pójść bardziej profesjonalną drogą, wybierając słupki wielofunkcyjne. Są to niezwykle praktyczne i użyteczne produkty, chętnie kupowane przez zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i większe.

 

Praktyczne moduły w słupkach wielofunkcyjnych

Oczywiście produkt ten istniał na rynku już znacznie wcześniej, jednak w momencie, kiedy na świecie wybuchła pandemia, więcej osób zaczęło rozważać zakup tego typu akcesoriów. Ogromną zaletą słupków wielofunkcyjnych jest ich rozmiar. Zajmują na tyle mało przestrzeni, że bez problemu zmieszczą się w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. Można bez problemu ustawić je przy wejściu, recepcji czy toalecie i nie będą one nikomu przeszkadzały. Konstrukcje te zostały stworzone tak, aby na każdej ze swoich czterech ścianek można było za pomocą specjalnych listew zamontować praktyczne skrytki, które będą pełniły różne zadania. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób będziesz dokonywał montażu oraz demontażu modułów w zależności od potrzeb chwili.

 

We wspomnianych skrytkach można umieścić wiele różnych produktów. Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację, najczęściej chowa się tam dozownik płynów dezynfekcyjnych zarówno łokciowy, jak i bezdotykowy automatyczny na około litrową butelkę środka bakteriobójczego. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na specjalną półkę ociekową ze zdejmowaną tacką. Będzie to niezwykle przydatne szczególnie w przypadku wyżej wymienionych produktów. Pozwoli zachować czystość wokół słupków wielofunkcyjnych, a ewentualny płyn zatrzyma się właśnie na tym specjalnym module. Dodatkowo często stosowanym rozwiązaniem jest skrytka na m.in. ręczniki papierowe, chusteczki, rękawiczki jednorazowe czy też maseczki.

 

Oprócz wyżej wymienionych skrytek istnieją także inne moduły chętnie stosowane przez wiele firm. To skrzynki na listy, półki na ulotki i gazety, półki ukośne czy też ramki do zawieszania banerów np. z nadrukowanym logo danej firmy. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są także kosze na śmieci, a także miejsce na parasole lub wieszaki na ubrania. Dzięki niewielkim gabarytom słupków wielofunkcyjnych bez problemu można postawić je przy wejściu do sali czy gabinetu i powiesić na nich okrycia wierzchnie, by nie pogniotły się na krześle czy obciekły z deszczu.

 

Gdzie stosuje się słupki wielofunkcyjne?

Najczęściej wykorzystuje się słupki wielofunkcyjne wewnątrz budynków. Stosuje się je w różnego rodzaju urzędach, biurach czy też zakładach produkcyjnych lub punktach obsługowych. Oczywiście są obecnie wymagane również w szkołach i innych placówkach oświatowych, a także w teatrach, muzeach i kinach. Często można z nich skorzystać w sądach, na policji, w hotelach i sanatoriach. Podobnie jest w przypadku obiektów, w których znajduje się duża liczba osób, jak np. na stadionach, siłowniach czy klubach sportowych. Słupki wielofunkcyjne jeszcze przed pandemią były często stosowane w szpitalach, a także przychodniach czy gabinetach lekarskich.

 

Istnieje także możliwość zastosowania ich na zewnątrz. Wtedy produkty te tworzone są ze specjalnej blachy kwasoodpornej. Dzięki temu konstrukcje są odporne na zmienne czynniki zewnętrzne i mogą bez problemu znajdować się przed danym obiektem czy też na wydarzeniach odbywających się na świeżym powietrzu m.in. w trakcie koncertów lub imprez sportowych.

 

Przemyślany zakup to klucz do sukcesu

To, co przyczyniło się do tak dużej popularności tych konstrukcji, to ich praktyczność, a także małe gabaryty. Dodatkowo są one tworzone z wytrzymałych i odpornych na różne czynniki blach malowanych proszkowo, dzięki czemu to solidna konstrukcja, która z pewnością sprawdzi się w każdym miejscu. Przed ich zakupem warto zastanowić się, jakie ma być główne zastosowanie słupków wielofunkcyjnych, a także ile modułów będzie można na nich zamontować. Warto również zwrócić uwagę na to, kto ma z niego korzystać - osoby niepełnosprawne, dzieci, a może dorośli.

0
Feed

Zostaw komentarz